Posts Tagged ‘gry strzelanki android’

occu

Occupation Donation

Kolejny smaczek z Google Play w dniu dzisiejszym to świetna gra od the3daction w której wcielamy się w bohatera, który musi odnaleźć swoją dziewczynę w niebezpiecznym świecie. Świat jest o tyle niebezpieczny że po ulicach grasują zombie. I jest ich pełno więc jest do czego postrzelać:)

gun strike

Gun Strike

Jedna z lepszych jednoosobowych strzelanek w Google Play. W grze wcielasz się w najemnika, który musi pokonać swoich wrogów za pomocą wszelakich rodzajów broni. Do dyspozycji mamy 22 rodzai broni, dodatkowe pancerze oraz granaty. To wszystko możemy wykorzystać przechodząc przez ponad 80 różnorodnych poziomów. Bardzo ciekawy tryb survival, no i to co najważniejsze aplikacja dostępna […]

maxresdefault

Abyss Attack gra strzelanka w starym stylu

W myślach lubię wracać do czasów gdzie jeszcze nie było komputerów w każdym domu a jeżeli chodziło o granie to najpopularniejsze były puby z automatami. Był u nas taki jeden, w barze, w którym zawsze było pełno pijaczków i dymu tytoniowego. Mimo to nie przeszkadzało to małoletnim chłopakom zbierać się po szkole i grać. Dłuuugo […]

splash_radiant

Radiant – kultowa gra z automatów dostępna w Google Play

Dobrego tytułu trzeba długo szukać, to był jeden z powodów przez które nie pojawiły się tak długo żadne wpisy na grynaandroid.pl. Ale już się poprawiam i wracam do przeszukiwania Google Play w celu znalezienia takich zabijaczy czasu jak Radiant.

fractal kombat

Fractal Combat – najlepszy symulator lotów za darmo!

Fractal Combat to gra w której unosimy się nad Ziemię i zaczynamy latać za sterami myśliwca i niszczymy wrogie jednostki, które napotkamy w chmurach. Co ważna na dzień dzisiejszy gra dostępna jest za darmo – standardowo była płatna, więc co Ci szkodzi żeby ją pobrać? 

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G