Archive for the ‘GRY’ Category

Smash Hit – prawdziwy HIT października 2014 roku !!

Chcecie odetchnąć od staromodnych strzelanek czy gier karcianych? Mamy rozwiązanie !

Madden NFL Mobile – futbol amerykański uwielbiany na wielu polskich urządzeniach.

Madden NFL Mobile to mobilna wersja gry Madden NFL 15 .

Asphalt_8_image

Asphalt 8 : Airbone , świetna gra wyścigowa na Androida

Wielu fanów gier wyścigowych na pewno będzie zainteresowana grą grupy Gameloft .

benji bananas

Gra która wciąga …… Benji Bananas !!

Benji Bananas to gra Fingersoft , która z reguły nie jest grą ciężką . Polecana dla dzieci ale i dorosły może się świetnie przy niej bawić .

fifa 15 ultimate team

FIFA 15 Ultimate Team czyli FUT mobile

Wiele fanów piłki nożnej z pewnością kojarzy słynną grę ,,FIFA” która w marcu  1994 roku zrobiła wielką furorę , wtedy nazywana jeszcze ,,FIFA International Soccer ”.

mega-krzyzowki

MEGA Krzyżówki – czyli łamigłówka od polskiego programisty

Nie ma to jak rodzime produkcje, w dodatku te które potrafią przykuć uwagę na dłuższy czas. Ok, może w tej aplikacji nie wychodzimy poza ramy rozwiązywania krzyżówek, ale wszystko co mamy w tej grze powinno spełnić oczekiwania najbardziej wymagających szaradzistów.

1_race_the_traffic

Race the Traffic Nitro – gra wyścigowa na android

Kolejne wyścigi które zwracają naszą uwagę w dniu dzisiejszym to bezpłatna aplikacja o doskonałej grafice prosto z nieznanej nikomu stajni Play365. Zajmująca zaledwie 30 megabajtów pozycja ma już ponad milion pobrań w Google Play. 

1_need_for_speed_hot_pursuis

Need for Speed Hot Pursuit

Tytuł o którym nie trzeba chyba nikomu nic mówić. Tutaj masz możliwość zmierzenia się z innymi graczami, którzy siadają za stery supersamochodów.  Masz dwie opcje gry albo wyścigi albo pościg za łamiącymi prawo graczami, wybierając drugą opcję, siadasz za stery idealnego wręcz Lamborghini Reventon.

3_amazing_alex_hd

Amazing Alex HD – gra logiczna na Android

Twórcy gry Angry Birds nie osiadają na laurach i tworzą dalej pozycje które mają możliwość stać się hitami w Google Play. Właśnie taką jest grą jest Amazing Alex HD.

1_space_race_3d

Space Race 2 – nowa pozycja w Google Play

W Google Play jest pełno aplikacji, które mogą być warte uwagi. W naszym portalu staramy się wyszukiwać coraz to lepsze aplikacje tak aby zaspokoić Twoje potrzeby. I tym razem mamy kolejną fajną apkę ze stajni FOG.COM. Space Race 2 to nic innego jak wyścigi w kosmosie.

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G