Archive for the ‘GRY’ Category

mega-krzyzowki

MEGA Krzyżówki – czyli łamigłówka od polskiego programisty

Nie ma to jak rodzime produkcje, w dodatku te które potrafią przykuć uwagę na dłuższy czas. Ok, może w tej aplikacji nie wychodzimy poza ramy rozwiązywania krzyżówek, ale wszystko co mamy w tej grze powinno spełnić oczekiwania najbardziej wymagających szaradzistów.

1_race_the_traffic

Race the Traffic Nitro – gra wyścigowa na android

Kolejne wyścigi które zwracają naszą uwagę w dniu dzisiejszym to bezpłatna aplikacja o doskonałej grafice prosto z nieznanej nikomu stajni Play365. Zajmująca zaledwie 30 megabajtów pozycja ma już ponad milion pobrań w Google Play. 

1_need_for_speed_hot_pursuis

Need for Speed Hot Pursuit

Tytuł o którym nie trzeba chyba nikomu nic mówić. Tutaj masz możliwość zmierzenia się z innymi graczami, którzy siadają za stery supersamochodów.  Masz dwie opcje gry albo wyścigi albo pościg za łamiącymi prawo graczami, wybierając drugą opcję, siadasz za stery idealnego wręcz Lamborghini Reventon.

3_amazing_alex_hd

Amazing Alex HD – gra logiczna na Android

Twórcy gry Angry Birds nie osiadają na laurach i tworzą dalej pozycje które mają możliwość stać się hitami w Google Play. Właśnie taką jest grą jest Amazing Alex HD.

1_space_race_3d

Space Race 2 – nowa pozycja w Google Play

W Google Play jest pełno aplikacji, które mogą być warte uwagi. W naszym portalu staramy się wyszukiwać coraz to lepsze aplikacje tak aby zaspokoić Twoje potrzeby. I tym razem mamy kolejną fajną apkę ze stajni FOG.COM. Space Race 2 to nic innego jak wyścigi w kosmosie.

1_monster_marble_blast_2

Gry kulki w innej postaci? Ciekawy? Zagraj w Potwór Marble Blast 2!!!

Aplikacja zajmuję zaledwie 16 mb a potrafi zając wiele czasu. Zasady gry są prawie identyczne jak w standardowych grach w kulki na androida. W tym przypadku wystarczy tylko ustawić 3 kulki tego samego koloru obok siebie aby je zniszczyć zanim dotrą do czaszki. Brzmi banalnie ale jest bardzo grywalnie.

house-escape-1000000-0-s-307x512

House Escape – gra przygodowa na Android

Ok, staje przed moimi oczami rosyjska produkcja. Co w obecnej sytuacji politycznej powoduje jakieś zniesmaczenie w moim żołądku, ale stwierdzam, że to przebrnę. Tym bardziej, że gra ma możliwość wyboru języka angielskiego. I zaczynamy przygodę.

BatmanArkhamOrigins_title

Batman Arkham Orgins – gra na Android z kultowym bohaterem

Historia Batmana ma już 70 lat, a mimo to jego postać dalej budzi w nas ciekowość, sympatię oraz chęć do naśladowania. Świetnym przykładem popularności człowieka nietoperza jest jego ostatnia wizyta na dużych ekranach w filmie Mroczny Książe Powstaję, który przyciągnął tłumy do kin.

occu

Occupation Donation

Kolejny smaczek z Google Play w dniu dzisiejszym to świetna gra od the3daction w której wcielamy się w bohatera, który musi odnaleźć swoją dziewczynę w niebezpiecznym świecie. Świat jest o tyle niebezpieczny że po ulicach grasują zombie. I jest ich pełno więc jest do czego postrzelać:)

Game-of-Thrones-Ascent-Coming-to-Android-and-iOS-by-Disruptor-Beam

Gra o tron na Android!

Hit w telewizji, hit w księgarni – więc wiadoma sprawa że to również też musi być hit na system Android. Już od kilku miesięcy, fani sagi Gry o tron mogą pobierać na swoje urządzenia ciekawą grę przygodową opartą właśnie na historii bohaterów popularnego serialu.

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G